Connect with us

Teknoloji

Acer’dan “çerçevesiz” monitör!

Acer'dan "çerçevesiz" monitör!

Gşanlık bilgi operasyon lüzumları için geliştirilen Acer R270 IPS LED monitör, Zero Frame çerçevesiz tasarımıyla 27 inç büyüklükteki ekranda daha fazla alan ve FHD çözünürlükte canlı görüntüler sunuyor. Geniş görüş açısı özelliği, renklerin 178 dereceye kadar doğru biçimde görüntülenmesini, böylece hangi açıdan görüntülemeyi seçerseniz seçin, monitörünüz renkleri muhteşem biçimde göstermesini sağlıyor. Böylece kullanıcılar işten cümbüşe tüm lüzumları için kullanabilecekleri daha büyük bir ekran alanından yararlanabiliyor.

Ekran yırtılmaları ve fluluk tarih oluyor

Acer R270, AMD Radeon FreeSync™ yardımlı ekran kartlarıyla kullanıldığında ekran yırtılmalarını yok ediyor ve gecikmeyi en aza indirgiyor. Radeon FreeSync ile monitörün kare sürati grafik kartınınkiyle eşleştiğinden ekran yırtılması ortadan kalkarken reyin tecrübeyi eşsiz bir hareketlilik kazanıyor.

Hareketli görsellere 1ms gibi kısa bir vakitte tepki gösteren Acer R270’in sahip olduğu Visual Response Boost VRB teknolojisi, süratli hareketler kapsayan sahnelerdeki fluluğu eksiltmek için arka ışığı süratli bir biçimde kapatıyor ve kareler arasına yanıp sönen boş siyah sahneler ilave ediyor.

6 dingilli renk ayarıyla yüksek doğruluk

Acer R270, profesyonellerin gereksinim dinledikleri reel renkleri ve tonları sunabilmek için eşsiz bir 6 dingilli renk ayarı formatı kullanıyor. Kullanıcılar bu özellik sayesinde renk tonunu ve doygunluğunu 6 dingilde ayarlayabildiği gibi bu akslar R, G, B’den C, M ve Y’ye kadar uzanıyor ve kullanıcıların monitörün renklerini profesyonel lüzumlarına göre özelleştirmesine imkân tanıyor.

Göz arkadaşı teknolojilerle donatıldı

Konforu had safhaya taşımak için -5 ile 20 derece arasında eğilerek kullanılabilen Acer R270, sahip olduğu AcerVisionCare™ teknolojisiyle göz bitkinliğini eksiltmeye de dayanakçı. Üstelik de daha rahat bir izleme tecrübesini muhtemel kılıyor. Monitör; programcılar, yazarlar, grafik tasarımcılar ve oyuncular gibi ekran karşısında uzun zamanlar kalan kullanıcıların gereksinimlerini dikkate alan muhtelif gözetici özellikler kapsıyor.

BlueLightShieldä teknolojisi, kullanıcıların daha uzun zaman süresince rahat bir görüntüleme tecrübeyi yaşamalarını sağlamak için ekran üzerindeki ayarlardan mavi ışığa maruz kalma yüzdelerini ayarlamalarına imkân tanıyor. Flickerlessä teknolojisi ile saniyede 60 defa yenilenen karelerin neden olduğu göz bitkinliğini eksiltmek için ekran yenileme titreşimini ortadan kaldırıyor. ComfyViewä teknolojisi ise daha rahat görüntüleme için ışık yansımasını eksiltiyor.

Maliyet ve Bulunabilirlik

1 ms tepki süresi ve 75Hz yenileme sürati sunan 27 inç ebatlı Acer R270SI IPS LED monitör, 1.599 TL maliyet yaftasıyla satışta.

Acer’dan “çerçevesiz” monitör! sizlere teknolojimuhbiri.com ile özel olarak hazırlanmıştır.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler