Connect with us

Teknoloji

Amazfit T-Rex Pro satışa çıktı

Amazfit T-Rex Pro satışa çıktı

İçgüdülerinizi keşfetmenize dayanakçı olmak üzere planlanan Amazfit T-Rex Pro, askeri kalitede 15 dayanıklılık testini zaferle geride vazgeçerek güçlü şartlarda eminliğini ve sağlamlığını ispatladı. Saatin kapsamlı sıhhat ve dinamiklik takip işlevleri, serüven dolu etkinlikler için bir dizi sarih hava sporu modunu destekliyor ve sizi konfor alanınızın dışına çıkmaya teşvik ediyor.

Amazfit T-Rex Pro’nun kökleri CES 2020’de tanıtılan mükâfatlı Amazfit T-Rex’e uzanıyor. Kendinden evvelki modelin zaferinden esin alan Amazfit, bu yeni modele bir dizi coşku verici yenilik ilave etti. Daha Öncekisinden daha dayanıklı hale gelen Amazfit T-Rex Pro artık 10 ATM su geçirmezliğe, kan oksijen doygunluğu ölçümüne, dörtlü küresel navigasyon uydu sistemine, barometrik altimetreye ve 100’den fazla spor moduna sahip.

İçten Dışa Dayanıklı

Amazfit T-Rex Pro ile lüzumunuz olan tüm bilgilere 1,3 inçlik, her zaman sarih AMOLED ekrandan bir bakışta erişebiliyorsunuz. Açılı tasarıma sahip sağlam metal püskürtmeli dış çerçeve, saatin hafif ve dayanıklı olmasını sağlıyor.

Tabiatta Serüveni Keşfedin

Desteklenen dörtlü küresel navigasyon uydu sistemi sayesinde Amazfit T-Rex Pro, karışık rotalarda bile konumunuzu bulmanıza dayanakçı oluyor. Üstelik artık ister dağa tırmanırken, ister spor salonunda sıkı bir idman yaparken güçlü egzersize ve yüksekliğe bedeninizin ne miktarda tepki verdiğini görmek için kan-oksijen doygunluğunuzu ölçebiliyorsunuz. 10 ATM su tazyikine karşı koyabilen ve 18 güne kadar direnebilen batarya ömrüyle dikkat toplayan Amazfit T-Rex Pro ile sörf yapabilir, yelken açabilir, yağışlı havada gezebilirsiniz.

Egzersizi Doruğa Taşıyın

100’ün üzerinde farklı spor modu ve Firstbeat™ algoritması, maksimum oksijen alımı, egzersiz sonrası derlenme süresi ve egzersiz yükü gibi özel bilgileri değerlendirerek egzersiz kavrayışınızı yeni bir seviyeye taşıyor. Bunun yanı gizeme ExerSense™ algoritması sekiz spor modunu otomatik olarak tanıyor ve alakalı tüm bilgileri kaydoluyor.

İçgüdülerinizle Bütün Geçimli

Amazfit T-Rex Pro hava vaziyeti izleyicisi, gün doğumu ve gün batımı monitörü ve mevcut ay safhası ekranıyla tabiata dair pek çok şeyi bileğinizin üzerini yakalayabilirsiniz.

Sıhhatiniz Hakkında Daha Fazla Bilgilenin

Amazfit T-Rex Pro, BioTracker™ 2 PPG Biyoizleme Optik Sensörü ile donatıldı. Bu sensör günün 24 saati alıngan bir biçimde kalp atış süratinizi izliyor ve kalp atış süratiniz anormal yükselirse ihtar veriyor.

Amazfit T-Rex Pro, patentli Şahsi Etkinlik İstihbaratı PAI sıhhat değerlendirme sistemi aracılığıyla şahsileştirilmiş değerlendirmeler sunuyor. PAI, idmanlarınızdan, kalp atış süratinizden ve izlenen değişik bilgilerinizden bir araya gelen tüm bilgileri alarak eşsiz sıhhat değerlendirme puanınızı gösteren rakamsal bir bedelle ifade ediyor.

İyi Bir Uyku Sizin de Hakkınız

Amazfit SomnusCare™ uyku niteliği izleme özelliği hafif, derin ve REM gibi farklı uyku evrelerini tanır, gündüz uykularını tespit eder ve uyku sırasında yaşanacak mümkün solunum meselelerini takibe alır.

Maliyet ve Bulunabilirlik

Amazfit T-Rex Pro Katma Değer Vergisi dahil 1.699 TL‘ye Hepsiburada.com ve çok rakamda saygıdeğer online satış platformundan temin edilebiliyor

Amazfit T-Rex Pro satışa çıktı sizlere teknolojimuhbiri.com ile özel olarak hazırlanmıştır.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler