Connect with us

Teknoloji

Galaxy Z Flip 2 hiç olmayabilir

Galaxy Z Flip 2 hiç olmayabilir

Samsung’un Galaxy Z Flip 2‘yi bu senenin ilk yarısında tanıtması bekleniyordu. Bu tanıtım, bir evvelki telefonun izinden gidilmesi anlamına gelecekti. Ancak beklenen tanıtım reelleşmedi. Daha sonra gelen haberler ise makinenin 2021’in ikinci yarısında sunulacağını öneriyordu.

Şimdi ise yeni bir iddia daha var. Bu iddiaya göre Samsung, Galaxy Z Flip 2’yi hiç tanıtmayabilir. Ancak bunun, işletmenin midye şeklinde yeni bir dayanabilir telefona sahip olmayacağı anlamına gelmediğini söyleyelim. Büyük olasılıkla, telefon Galaxy Z Flip 2 olarak adlandırılmayacak.

Birkaç değişik emin kaynaktan alıntı yapan yeni bir rapor, Samsung’un yeni midye-dayanabilir telefonunun Galaxy Z Flip 3 olarak adlandırılacağını iddia ediyor. Söylenene göre Samsung, Galaxy Z Fold ve Galaxy Z Flip serilerinin adlandırmalarındaki rakamları eşitlemek istiyor.

Samsung şimdiden iki tane Galaxy Z Fold makinesini sunmuş gidişatta ve bu sene sunulması beklenilen aygıtın da Galaxy Z Fold 3 olarak adlandırılacağı hipotez ediliyor. Söylenilene göre Samsung, her iki telefonu birlikte Temmuz ayında tanıtacak.

Bu surattan da Galaxy Z Flip 2 ile birlikte Galaxy Z Fold 3’ün tanıtılması harcayıcılar için kafa karıştırıcı olabilir. Temel olarak eşlik eden “2” sayısından dolayı Galaxy Flip 2’nin, Galaxy Z Fold 3’e göre daha daha önceki bir model olduğu düşünülebilir. Hipotez edilebileceği gibi bu, Samsung’un vermek istediği bir ileti değil.

Bu surattan da şirket için en basit ve süratli pazarlama çözümü, yeni telefonu Galaxy Z Flip 2 yerine Galaxy Z Flip 3 olarak adlandırmak olacaktır.

Galaxy Z Flip 2 hiç olmayabilir sizlere teknolojimuhbiri.com ile özel olarak hazırlanmıştır.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler