Connect with us

Teknoloji

Game of Thrones “müjdesi”

Game of Thrones "müjdesi"

Yıllar süresince hayranlarını televizyon ekranına kilitleyen namlı dizi Game of Thrones, son sezonu ile bütün bir hayal kırıklığı yaratmış ve hayranlarının tenkit oklarının gayeyi olmuştu. Game of Thrones dizisine yaşam veren George RR Martin ve HBO, dizinin bitiminden sonra da uzun vakit son sezon hakkında müzakerelerin odağında kalmıştı. Ancak tüm bunlara rağmen gelen yeni bir haber, yeniden de heyecanlandırmaya yetti.

Winter is coming.

— Game of Thrones @GameOfThrones April 14, 2021

Game of Thrones’un fotoğrafı Twitter hesabından yapılan “Winter is coming” paylaşımı, pek çok şahıs tarafından namlı serinin son sezonunun baştan çekileceği şeklini açıklanırken, pek çok birey de bu söylemi tiye aldı. Tweet’in altına 11 bini aşkın yorumda bulunulurken, bunlar arasında dizinin ne zaman baştan çekileceğini soranlardan, gönderiyi alay mevzusuna çevirenlere kadar pek çok şahsın yorumu yer alıyor.

Winter was coming for 7 fucking years and then disappeared in 15 minutes. Nobody fucking cares anymore. If you can give Zack Snyder $100 million for Justice League, u can remake season 8. https://t.co/UMdP2xBFY5

— Froste ?? @Froste April 14, 2021

7 sene süresince bekledikleri kışın 15 dakika içinde gözden kaybolmasına değinen bir kullanıcı, artık kimsenin Game of Thrones’u önemsemediğini söylerken, HBO’nun ancak Zack Snyder‘a 100 milyon dolar verirse 8’inci sezonu baştan sürükleyebileceğini söylemiş.

Never before have I seen a series nose dive so hard and be abandoned by its fans and viewers. I’m currently re-watching the show and it physically hurts to know how unrewarding the finale is. If y’all can revive this franchise, it would be a miracle

— Saberspark @Saberspark April 14, 2021

@Saberspark ise özetle bu dizinin yine canlandırılabilmesin ancak mucize olabileceğini söylemiş.

Sizin yorumlarınız neler? Sizce Game of Thrones 8. Sezonu baştan çekilir mi?

Game of Thrones “müjdesi” sizlere teknolojimuhbiri.com ile özel olarak hazırlanmıştır.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler