Connect with us

Teknoloji

Huawei, “ucuza” katlanayacak

Huawei, "ucuza" katlanayacak

Katlanabilir uslu telefonlar henüz dünyayı kasıp kavurmadı, başka bir deyişle günümüz uslu telefonları gibi kullanımı henüz yaygınlaşmış değil. Elbette bunun nedeni, bu telefonların teknolojisinin çok yeni olması, kullanımının herkese uygun olmaması ve elbette çok pahalı olması. İlk ikisi hakkında bir şey diyemeyiz, ancak maliyet mevzusunda hoş büyümeler olacak gibi.

Yayınlanan yeni bir rapora göre Huawei’nin daha ucuz katlanabilir uslu telefon üretme amacı bulunuyor. Huawei’nin, katlanabilir uslu telefonlara olan arzı artırmak için 2021 seneyi içinde giriş segmentine konumlandıracağı, ancak tasarım hatlarını direnebilir yapıda olan 3 uslu telefonu piyasaya çıkaracağı söyleniyor.  

Çinli firmanın bu saldırısı, katlanabilir uslu telefon yelpazesini genişletmek ve kullanımını artırmak için netlikle manalı olacaktır. Huawei’nin bu saldırısı, Samsung’un Galaxy Z Fold ve Galaxy Z Flip telefon acelesi karşısında ehemmiyetli bir zafer tutmasına neden olabilir.

Şu an en iyi katlanabilir uslu telefonlar, 1000 dolar ortamında maliyetle bulunabiliyor ve nedeniyle de herkes tarafından rahatlıkla satın alınamıyor. Ancak maliyetler bazı modellerde alt çekilirse, kullanıcıların rağbeti çoğalabilir.

Huawei, “ucuza” katlanayacak sizlere teknolojimuhbiri.com ile özel olarak hazırlanmıştır.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler