Connect with us

Mobil

iPhone VPN Ayarı Nasıl Yapılır? iPhone VPN Kurulumu

iPhone VPN Ayarı Nasıl Yapılır? Konumuzda sizlere iPhone VPN ayarları nasıl yapılır ve ne işe yaradığından bahsettik. Birçok iPhone kullanıcısı iPhone VPN Ayarı Nasıl Yapılır diye ne kadar araştırma yapsa da sürekli bilinen konulara göz atmıştır. Sizlere adım adım Apple telefonunuza nasıl iPhone VPN Kurulumu yapacağınızı anlattık.

iPhone VPN ayarları birçok Apple iPhone kullanıcısı için önemli bir rol almaktadır. Bu konuda internette gezinirken gizlilik içerisinde farklı bir baglanti kullanmak istiyorsanız kesinlikle iPhone VPN kullanmalısınız. VPN kullanımı sadece bunun için değil birçok gizlilik ve kullanım konusunda sizlere avantaj sağlayacaktır.

iPhone VPN Ayarı Nasıl Yapılır? iPhone VPN Kurulumu

iPhone VPN Kurulumu için manuel olarak aşağıda belirttiğimiz adımları takip ederek yapabilirsiniz. Yazımızın devamında programlar ile nasıl yapacağınıza da değindik.

  1. iPhone telefonunuzdan ayarlar bölümüne giderek VPN bölümünü açın ve VPN konfigürasyonu ekle bölümüne girin.
  2. Açılan pencereden VPN ayarlarınız girin. Bu bölümde VPN sağlayıcınıza başvurabilir ve öğrenebilirsiniz.
  3. Sağ üstte bulunan bitti butonuna tıklayın ve işleminizi tamamlayın.

Manuel olarak iPhone VPN Kurulumu yapmak aslinda bu kadar basit. Tabi daha birçok yöntem de bulunmaktadır. Özellikle iPhone VPN programları bu konuda büyük rol oynamaktadır. Eğer iyi bir sağlayıcınız var ise üstte belirttiğimiz manuel yollar sizin için daha verimli sonuç verecektir. Buraya tıklayarak mobil kategorimize göz atıp benzer konular hakkında bilgi alabilirsiniz.

iPhone VPN Programları – iPhone VPN Kurulumu

iPhone VPN Kurulumu aslında en basit yöntem programlar ile yapılmaktadır. iPhone VPN ayarları nasıl yapılır sorunuzun en başlıca cevabı bu programlar aracılığı ile geçmektedir. Aşağıda sıraladığımız programlar iPhone telefonunuz için gayet iyi bir VPN bağlantısı sağlamaktadır.

  1. TunnelBear
  2. Buffered VPN
  3. HotSpot Shield

iPhone VPN ayarları için aslında üstte belirttiğimiz programlar sadece örnektir. App Store aracılığı ile bu ve bunun gibi birçok VPN programına ulaşabilirsiniz. VPN programlari kullanarak bir deneyim taşacak iseniz dikkat etmeniz gereken bir unsur da bu programların ücretli olduğudur. Ne kadar ücretsiz hizmet verilse de güvenlik ve performans açısından ucretsiz seçeneklerden uzak durmanız gerekmektedir.

iPhone VPN ayarları konumuzda sizlere iki yöntemden bahsettik, bunlar biri manuel diğeri ise programlar ile yapılan iPhone VPN ayarları olmuştur. Sizlere tavsiyemiz kullanacağınız bir VPN sağlayıcınız var ise manuel olarak ayarlamanızdır. Eğer herhangi bir sağlayıcınız yok ise örnekte belirttiğimiz 3 adet iPhone VPN programları ile istediğiniz sonuca da ulaşabilirsiniz.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler