Connect with us

Teknoloji

LG TV’lerde üstün oyun deneyimi

LG TV'lerde üstün oyun deneyimi

TV ‘den reyin oynayanlar, üstün performans sergileyebilecekleri, süratlerine ayak uydurabilecek harikuladelikte bir TV arayışına girerler. Reyin tecrübeyi için TV seçerken, TV’nin geçen sene piyasaya sürülen yeni jenerasyon reyin konsolları ile geçimli olması da büyük ehemmiyet taşıyor. HDMI 2.1 standardını destekleyen TV’lerle yeni jenerasyon reyin konsollarında 120 Hz’de 4K reyin tecrübeyi muhtemel oluyor. 

Günümüz TV’leriyle karşılaştırıldığında LG, HDMI 2.1 özelliği taşıyan geniş mahsul yelpazesi ile kullanıcılarına, özellikle de reyin severlere üst seviye tecrübe sunuyor. GX, ZX, WX, CX ve BX LG OLED ve NANO86 ve üstü NanoCell TV modellerinin bir çok yenilikçi özellikle beraber HDMI 2.1 takviyesine sahip olması, yeni jenerasyon reyin konsolları ile geçimli olması anlamına geliyor. HDMI 2.1 yardımının sağladığı 120 kare/saniyede 4K reyin oynama tecrübeyi ile 4K reyin neşeyi en üst noktaya taşınıyor. 

HDMI 2.1 takviyesine sahip LG OLED ve NanoCell TV’ler, değişken yenileme sürati VRR ve otomatik düşük giriş gecikme modu ALLM gibi üstün reyin özelliklerini de kullanıcılarla buluşturuyor. Bu özellikler, süratli hareket eden içeriğin daha yüksek çözünürlükte görüntülenmesine, ayrıca akıcı ve senkronize grafikler elde edilmesine imkân tanıyor ve kullanıcılara daha çekici ve reelci bir reyin tecrübeyi sağlıyor. 

Yeni jenerasyon reyin konsolları ile geçimli LG OLED ve NanoCell TV’leri ayrıntılı olarak araştırmak için https://www.lg.com/tr/tv sayfasını ziyaret edebilirsiniz. 

LG TV’lerde üstün oyun deneyimi sizlere teknolojimuhbiri.com ile özel olarak hazırlanmıştır.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler