Connect with us

Teknoloji

PlayStation Plus Video Pass sızdı

PlayStation Plus Video Pass sızdı

Sony’nin online reyin servisi PlayStation Plus, yakın zamanda reyin severlere yeni bir hizmet daha sunabilir. PlayStation Polonya web sitesinde “kazara” ortaya çıkan bu görüntü, Japon devin yakında PlayStation Plus Video Pass hizmetini sunacağını gösteriyor.

PlayStation Polonya web sitesinde ortaya çıkan bu haber, kısa bir müddet sonra kaldırılmış olsa da Sony’nin böylesi bir hazırlığın içinde olduğunu gösterir kalitede. Anlaşılan ilk etapta sunulacak içerikler de hazır. Venom, Zombieland: Double Trap ve Bloodshot afişlerinin yer aldığı sayfada, PlayStation Plus Video Pass sınama versiyonunun 22.04.2021 ila 22.04.2022 tarihleri arasını ulaşabilir olacağı yazarken, bu hizmetin şimdilik Polonya ile hudutlu olduğu da belirtilenler arasında.

Buradan yola çıkarak Sony Pictures imali filmlerin çok yakında PlayStation Plus sahiplerine “Video Pass” kapsamı altında sunulabileceğini düşünebiliriz. Ek fiyat olup olmayacağı şimdilik bilinmeyenken, ilk etapta Polonya gibi belli bölgelerle hudutlu olabilecek olan bu hizmet, sonrasında muhtemelen genele dağılacaktır.

Mevzu ile alakalı Sony tarafından şimdilik bir açıklama yok. Ancak bunun doğrulanması çok uzun sürmeyecektir. Coşkuyla bekliyoruz.

PlayStation Plus Video Pass sızdı sizlere teknolojimuhbiri.com ile özel olarak hazırlanmıştır.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler