Connect with us

Teknoloji

PUBG 2 hakkında yeni sızıntılar

PUBG 2 hakkında yeni sızıntılar

PUBG 2‘nin, Krafton’daki geliştiriciler tarafından hazırlandığına dair sızıntılar zati gelmekteydi ve şimdi de yeni sızıntılar, oyunun tabiatına müteveccih bazı bilgiler sunuyor.

Eskiki sızıntılar PUBG 2’nin bir battle royale oyunu olmayabileceğini ve PUBG öyküsünü kapsayan bir öykü campaign modu olabileceğini önermekteydi. Ancak PlayerIGN tarafından sevk edilen yeni bir tweet ve videoya göre bu temenni doğru değil.

PUBG 2 Nasıl Olacak?

PlayerIGN sızıntılarına göre yolda olan PUBG 2, bir battle royale oyunu olacak ve şu anda var olan PlayerUnknown’s Battlegrounds oyununun bütün bir varisi olacak. Ayrıca bu sızıntı, oyunun gelecekte geçmeyeceğini ve reelliği esas alacağını öneriyor. Son olarak da bu sızıntının kendisinden gelen son sızıntı olacağı ve uzun bir vakit süresince başka bir sızıntı olmayacağını belirtiyor.

PUBG 2 Ne Zaman Gelecek?

PlayerIGN, daha evvel yaptığı bir açıklama ile PUBG New State‘in beklediğimiz PUBG 2 oyunu olmadığını belirtmiş ve PUBG 2’nin 2022 senesinde sunulmasını beklediğini söylemişti.

PUBG New State şu anda mobil platform üzerinde hudutlu bir yayım olarak gözüküyor ancak gelecekte PC’ler ve konsollar için bir türevinin sunulması muhtemel olabilir. Natürel ki şu anda bu mevzuda rastgele bir açıklama yapılmış değil. PUBG New State, gelecekte geçen bir reyin olduğundan dolayı PUBG 2’nin de gelecekte geçebileceğine dair kuşkular ortaya çıkmıştı.

PUBG New State Nedir?

PUBG New State, 2051 senesinde Troi ismi verilen bir şehirde geçiyor. Ön tanıtım videosunun gösterdiğine göre reyin, şehir içinde semtlerde otomatik taşıtların gezdiği ve semanda droneların uçtuğu bir civara sahip ve bu etraf, alıştığımız PUBG’den oldukça değişik gözüküyor.

PUBG 2 hakkında yeni sızıntılar sizlere teknolojimuhbiri.com ile özel olarak hazırlanmıştır.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler