Connect with us

Teknoloji

Razer’dan en büyük E-Spor turnuvası

Razer'dan en büyük E-Spor turnuvası

Oyuncular için önde gelen küresel hayat stili markası Razer, 7 Mayıs’ta başlayacak turnuva elemeleriyle tüm Kuzey Amerika reyin topluluğuna sarih en büyük bölgesel online e-spor turnuvası olan Razer Invitational’ın yeni sezonunu duyurdu. Razer Invitational Season 2020’nin küresel zaferinin ardından, turnuva ivedisi, 2021 sezonuna Kuzey Amerika’da ilk kere başlayarak, bölgedeki rakipleri mayıs ayı süresince ve haziran ayının başlarına kadar haftalık üç ayrı turnuvada müsabakaya davet ediyor. 

Her hafta, e-spor dünyasının her köşesinden sporcular, yalnızca şan ve nam için değil aynı zamanda reyin ekipmanı ve 30.000 dolara kadarlık mükâfat havuzu için Fortnite PC, Konsol, Mobil, Rainbow 6 Siege PC ve Brawl Stars Mobil dahil olmak üzere değişik oyunlarda rekabet etme fırsatına sahip olacak.

Razer Kıdemli Evrensel Espor Lideri Khang Thai, “Razer Invitational, her sporcunun reyin içi sıralamasına, sponsorluk vaziyetine veya ekip aboneliğine bakılmaksızın rekabet etme talihine sahip olduğu saf ve rekabetçi bir platform oluşturma düşüncesi üzerine heyetti” dedi. “Artık e-spor topluluğu içinde içericiliği temsil eden küresel bir fenomen haline gelen Invitational’ın oldukça galibiyetli geçen 2020 sezonunun ardından, daha da büyük bir 2021 sezonu ile e-spor vizyonumuza devam ederek, rekabetçi turnuva oyunlarını dünyanın her yerinden herkes için ulaşılabilir kılıyor ve yeni jenerasyon e-spor sporcuları yetiştiriyoruz.”

Bütün anlamıyla Eşsiz bir Espor Turnuvası

Razer Invitational’ın ilk sezonu, dünya genelindeki e-spor toplulukları içindeki manileri kaldırmaya çalıştığı ve aynı zamanda e-sporun getirdiği coşkuyu ve isteği genel izleyicilere tanıttığı 2020’de başladı. Ananesel e-spor müsabakalarının aksine, Razer Invitational, cesaretini beynelmilel bir sahnede test etmek isteyen herkese sarihtir ve keşfedilmemiş maharetlere harikuladelik kısmeti verir. 

Razer Invitational Season 2020, üç bölgeden 22 ülke ve en iyi oyunlarda beynelmilel seviyede rekabet etme fırsatına tutkuyla katılan takribî 60.000 sporcu ile Güneydoğu Asya, Latin Amerika ve Avrupa’daki hayranları büyüleyen büyük bir zaferdi. Razer Invitational Season 2020’ye katılan ismi dinlenmemiş oyuncuların şanı dağılan e-spor atletlerine yükselişini izlemek için 24 milyon izleyicinin ekran başına geçmesi de turnuvanın dünyanın her yerindeki izleyicilerden onay aldığını ispatladı. 

Kuzey Amerika, daha büyük ve coşku verici Sezon 2021’i başlatıyor

Razer Invitationals 2020’de olduğu gibi, 2021 Sezonu da Razer Invitational – Kuzey Amerika ile başlayacak ve Amerika Birleşik Devletleri, Kanada ve Meksika’daki oyunculara beynelmilel tanınırlık için rekabet etmeleri ismine denk bir reyin alanı sağlayacak. Turnuva, reyin platformlarının tüm yelpazesini içeren ve eşsiz biçimde küratörlüğünün yapıldığı; Fortnite, Rainbow Six Siege ve Brawl Stars’ın bulunduğu üç oyundan oluşan üç haftalık bir alana dağılmıştır. Her üç reyin de tüm oyuncuların ekip olarak veya fertsel biçimde kaydetmeleri ve her hafta çaba etmeleri için sarih olacak. Reyin başına 10.000$ mükâfatlı büyük bir final ve teçhizat mükâfatları bulunacak.

Müsabakaya katılmak yerine yalnızca maçları izlemek isteyen oyunculara da yayınlar sırasında turnuva sponsorlarından mükâfatlar kazanmak için eşsiz fırsatlar da verilecek. Razer Invitational- Kuzey Amerika’yı izlemek için lütfen YouTube.com/Razer, Twitch.tv/Razer veya Facebook.com/TeamRazer adresini ziyaret edin. 

Razer Invitational- Kuzey Amerika, dünyanın en büyük ve en kapsamlı e-spor turnuvaları ivedisi olmaya aday olan Invitational’ın sadece başlangıcı olacak. 2021 Sezonu süresince Razer, faallik serisini yeni bölgelere doğru genişletmeye devam edecek, dünyanın her yerinden gelen ve gelecek e-spor marifetlerine, rekabet etmek ve maharetlerini göstermek için bir platform sunacak.

Hemen Katılın

Razer Invitational için kayıtlar- Kuzey Amerika, 20 Nisan TSİ 19.00’da 9AM PT başladı. Turnuva elemeleri ise 7 Mayıs’ta start alacak. Her hafta, playoff düzeylerine götüren sarih üzüntüye maçlarıyla başlayıp, her pazar günü büyük bir finalle sona eren yeni bir reyin yer alacak. Razer Invitational- Kuzey Amerika’ya kaydetmek için sporcular mogul.gg/hub/Razer adresine gidebilir.

Razer’dan en büyük E-Spor turnuvası sizlere teknolojimuhbiri.com ile özel olarak hazırlanmıştır.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler