Connect with us

Teknoloji

Turbobit Link Generator Listesi – Turbobit Premium

Turbobit Link Generator

Turbobit Link Generator Listesi

Turbobit Link Generator  günümüzde internetten devamlı olarak video, film ve birçok formatta dosya indirdiğimiz bir  platformdur. Turbobit Premium Link  Generator  ücretsiz kullanıma açık bir sitedir. Ücretsiz olarak upload edilmiş film, müzik oyun gibi dosyalar indirebilirsiniz. Fakat 60 dakika ile bunu limitlendirmiştir. Her 60 dakikada bir indirme yapabilirsiniz.  Bu sebeple bazı siteler bize bu işlemi Premium olarak hızlandırmaktadır. Sizlere Turbobit Link Generator sitelerinden bir liste hazırladık.

Turbobit Premium Link Generator siteleri yasal ve aracı sitelerdir. %90’ı tamamen ücretsiz bir şekilde hizmet vermektedir. Sadece biraz sonra listemizde bahsedeceğimiz üzere çok az sayıda bize zorunlu reklam veya günlük 1 GB limitler koymaktadır. Bunlara rağmen hiçbir şekilde uğraştırmadan direkt olarak indirme sağlayan sitelerde mevcuttur.

Turbobit Link Generator Siteleri Ne İşe Yarar?

Turbobit Link Generator Kullanıcıların upload edebildiği ve edilen dosyaların indirilebildiği bir ücretsiz barınma sitesidir. Sizin de yolunuz Turbobit’e düştü ise muhtemelen internetten bir dosya indirirken rastlamışsızdır. Turbobit Link Generator siteleri ise sizlere 60 dakika sınırını aşmanızı sağlayacaktır. Hızlı ve sınırsız bir şekilde indirme yapabileceksiniz. Bu işlem gibi benzer birçok yazıyı sitemizin teknoloji bölümünde buraya tıklayarak bulabilirsiniz.

Turbobit Link Generator Çalışma Prensibi

Üst kısımda özet olarak bahsettiğimiz gibi Premium olarak Turbobit indirmesi yapabildiğiniz aracı olan bazı sitelerden bahsettik. Peki merak ettiğiniz üzere bunlar nasıl çalışır ve bu sitelere girince nasıl bir işlem uygulanmalıdır.

Öncelikle her sitenin çalışma, kullanımı farklı olsa da belirli bir yol vardır bunlar;

 • Kayıt olursunuz (Bazı sitelerde gerek kalmaz).
 • İndirme linkinizi belirlenen alana yazarsınız.
 • Robot olmadığınızı doğrularsınız.
 • Reklamları veya İstenilen işlemi geçersiniz.
 • İndirme başlatılır. (Harici Link Üzerinden)

Çalışma mantığı bu şekildedir. Sitelerin kendi sınırsız premium sağlayıcıları vardır. Ve bunlara turbobit arasında sizlere aracı olurlar. Ücretsiz ve yasaldır. Sınırlamalar aracı olan sitenin kurallarına göre belirlenir. Bazılarında 1GB limit varken farklı bir sitede sınırsızdır veya reklam izletir.

Turbobit Link Generator Listesi

leech1s

İlk inceleyeceğimiz websitemiz leech1s Turbobit Link Generator’ dür. leech1s yabancı bir sitedir. Fakat bizim işimize yaraycaktır. Kayıs sistemi ile çalışır. Öncelikle register yazan bölümden kayıt olmanız gerekmektedir. Daha sonra Link Checker yazan bölümden linkinizi yapıştırarak verilen adresten indirme yapabilmenizi sağlamaktadır. Bu sayede tekrar indirme yapacağınız zaman 60 dakika beklemenize gerek kalmayacaktır.

PremiumLeech

Turbobit gibi birçok platforma daha hizmet veren PremiumLeech sitesi sizlere hızlı bir şekilde Turbobit, Letitbit gibi platformlardan ücretsiz olarak hızlı indirme sağlayacaktır. Siteye girdikten sonra öncelikel Turbobit seçeneğine tıklayın. Ve daha sonra “Paste your links here” yazısına tıklayın ve ben robot değilim seçeneğini işaretleyerek indirmeye başlayın. Adımları uyguladığınız taktirde süre sınırına takılmadan PremiumLeech sitesi üzerinden sınırsız olarak hizmet alabilirsiniz.

Leech All

Leech All  sitesi de bizim Turbobit Link Premium Generator listemizde yer almaktadır. Fakat Leech All sitesi diğerleri gibi sınırsız bir limit sunmamaktadır. Günlük 1GB indirme limitine sahipsiz. Üyelik gerektirmez bu sebepten farklı ip adresleri ile sınırsız kullanabilirsiniz. Leech All sitesine girdikten sonra önünüzdeki kutucuğa indirme linkinizi yazdıktan birkaç saniye sonra dosyanın adı çıkacaktır. Tıklayarak hızlı bir şekilde indirebilirsiniz.

Kingofdown

Kingofdown Aslında anlattıklarımız arasında Leech All gibi çok basit bir kullanımı olan sitelerden bir tanesidir.  Yapmanız gereken işlem sadece “Put your link here” yazan bölüme indirme linkinizi yapıştırarak indirmeye başlamanızdır. Kolay ve hızlı kullanımı ile listemizde önemli bir yeriş vardır.

Tout-Debrid

Tout-Debrid sitesi bizlere kolay bir Turbobit Link Generator hizmeti sunmaktadır. Çıkan sayfaya download bölümüne giderek sitenin bize çıkardığı birkaç reklamı hızlıca geçerek indirmeye kolayca başlayabiliriz. Ücretsiz ve hızlı çalışmaktadır. Tek farkı sadece bizlere önümüze zorunlu birkaç reklam çıkarıyor olmasıdır. Hiç yoktan 60 dakika beklemenize gerek kalmadan kısa sürede işleminizi yapabilirsiniz.

Alemdar Leech

Alemdar Leech sitesi yeni bir site olmasına rağmen verdiği hizmetin sınırsız olmasından ön plandadır.  Üyelik sistemi ile çalışır. Siteye üye olduktan sonra Checker yazan bölümden Turbobit indirme linkiniz ile adımları takip ederek indirme yapabilirsiniz. Sınırsızdır ve hızlı çalışan bir altyapıya sahiptir.

Coco Leech

Aynı zamanda bir çeviri sitesi olan Coco Leech sizlere VİP hizmetleri ile toplu indirme seçeneği de sunmaktadır. Aynı anda 5 linki de çevirerek başlatabilirsiniz. Hızlı ve kullanışlıdır. Fazla sayıda indirmeniz gereken dosyaları tek tek uğraşmak yerine Coco Leech kullanarak toplu olarak yapabilirsiniz. VIP Membership sayfasına giderek toplu indirme bölümünü görebilirsiniz. Tek link de indirebilir ve kullanabilirsiniz. Listemizdeki tek toplu olarak hizmet sunan site Coco Leech’dir. Ve dünya çapında birçok ülke kaynaklı kullanılmaktadır. Türkçe dil desteği bulunmasa da kullanımı kolay ve hızlıdır. Herhangi bir koşul şart sunmaz.

My-Debrid Turbobit Link Generator

Bunca site arasından size Türkçe dil destekli de bir site sunmak istiyorum. Üyelikli bir sistem ile çalışır üye olduktan sonra kolayca indirme linklerinizi My Debrid alanına yapıştırın. Ve Hiçbir müdaha etmeden indirmeye başlayın. Basit bir kullanımı ve Türkçe dil desteği ile sıkça kullanılmaktadır.

 

Turbobit Link Generator  listeleyeceğimiz sitelerimiz şimdilik bu kadar. Sistemler güncellendikçe ve yeni kullanılabilir hızlı siteler eklendikçe yazımız güncellenecektir. Turbobit’in kendi sitesinden ücretli olarak Premium satın alabilirsiniz. Veya sizlere üstte bahsettiğim Turbobit Link Generator sitelerini kullanabilirsiniz.

Makalemiz güncel tutulacaktır. Yeni hizmetler ve siteleri buradan paylaşacağız. Sizlerde yorum alanına kullandıklarınızı ve tavsiye ettiklerinizi belirtebilirsiniz. Takipte kalmanız dileği ile teşekkür ederiz…

2 Comments

2 Comments

 1. Murat Arslan

  Temmuz 15, 2020 at 9:12 am

  Benim tavsiyem kesinlikle Coco leech tır. Özellikle toplu indirme sayeisnde Turbobit premium link generator kategorisinde ilk sıradadır. Yıllardır bunu kullanıyorum. Çoğunlukla çoklu dosya eklemelerde. Bu konu hakkında bende yazacağım..

 2. Mehmet Altin

  Eylül 16, 2020 at 1:01 am

  My debrid kullanıyorum. Listedeki en iyisi çünkü Türkçe dil desteği de var.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler