İnternet

Ücretsiz Bitcoin Ve Altcoin Kazanacağınız Siteler

 

Merhaba, bugün sizlere en kolay yoldan Bitcoin ve altcoin (etherium, dogecoin, satoshi) kazanma ve tl olarak nasıl alabileceğinizi inceledik. Bu listemizde Ücretsiz Bitcoin Ve Altcoin Kazanacağınız Siteler özellikle seçilerek sizlere sunulmuştur. Belirtmek istiyorum ki yapacağınız yatırımlar ve harcadığınız zamandan kendiniz sorumlusunuz.

Bitcoin Sanal para birimi birçok ülkenin kabul ettiği ve borsasında yer açtığı gibi ufak çaplı internet platformlarında da, kullanıcılar için havuz , veya kiralık cihazlar aracılığı ile sizlere kazanma fırsatı sunmaktadır. Aşağıda belirteceğimiz siteler , verilen görevleri yapmanız karşılığında sizlere ödül verecekler.

(Şunu da belirtmek istiyorum bu tarz siteler size direkt Bitcoin olarak vermezler. Altcoinleri biriktirebileceginiz bir micropayment açmayı unutmayın.)

Ücretsiz Bitcoin Ve Altcoin Kazanacağınız Siteler

Freebitco

Ücretsiz Bitcoin Ve Altcoin Kazanacağınız Siteler

Freebitco kayıt olduktan sonra sizlere her saat alabileceğiniz 25 satoshi vermektedir.

Bu tarz platformlarda olduğu gibi referans sistemi de mevcuttur, saatlik kazancinizi arttırmak isterseniz referans linkiniz ile yeni kullanıcılar toplamaniz gerekir.Her hafta ödeme yapılmakta ve diğer seçenek de bahsedeceğim alt sistemleri de mevcuttur.

 

Freedogeco

Ücretsiz Bitcoin Ve Altcoin Kazanacağınız Siteler

Bir üst seçenek de bahsettiğimiz gibi online olma sitenize bağlı olarak saat başı site Dogecoin veren referans sistemi ve haftalık ödeme sunan  bir sistem.

Altcoinler için asıl bitcoin hesabınızı kullanmayın. Coin’e özel cüzdan almanız gerekir.

 

Faucethub

Ücretsiz Bitcoin Ve Altcoin Kazanacağınız Siteler

Adres = Tıklayın…

Bu kısımı dikkatli okuyun, şimdi bekleyeceğim site hem kendi sizlere bedava bitcoin kazandıracak, aynı zamanda da içerisinde musluk adı verdiğimiz üstte bahsettiğimiz gibi sizlere ücretsiz belirli görevler karşılığında altcoin veren sitelerin güncel listeleri  bulunmaktadır.

Elbette bu sitelerin hepsi çalışır veya gercekten ödeme yapar durumda değiller. Biz sizler için burda gerçekten ise yaşayanları sıraladık, eğer sizde bakmak isterseniz buyrun…

 

Bitfortip

Ücretsiz Bitcoin Ve Altcoin Kazanacağınız Siteler

Merhaba, eğer araştırmayı yazmayı ve insanlara yardım etmeyi seviyor iseniz bu sistem tam size gore.

Insanlara site içerisinde verilmiş yardım ilanlarına cevap vererek ve istenilen hizmeti sunarak bitcoin kazanabileceginiz bir site.

Kaydolun hesabınızı onaylayıp ve verilmiş ilanlara bakın, kimi insan için video duzenleme, arkaplan temizleme, ev ödevi ve blog yazarligina kadar olan seceneklerden birine yardımcı olun ve bitcoin kazanın.

Redis cache nedir ?

Bitbond

Ücretsiz Bitcoin Ve Altcoin Kazanacağınız Siteler

Adres = Tıklayın…

Birikim ve değerlendirme mi istiyorsunuz bu sistem tam size gore, talep üzerine çalışan bu sistemde borç alıp verme üzerinedir. Bitcoin borç verip site aracılığı ile belirlediginiz sürede faizi ve degerlenmis hali ile tekrar geri alabilirsiniz.

Uyarıyorum bu sistemde borç vereceğiniz kişiyi dikkatli ve iyi seçmeniz lazim. Aksi durumlar da sorunlar ile karsilasabilirsiniz.

 

(Fotoğraf ve Adresler orjinal web sitelerinden alınmıştır. Linklerde referans bulunmamaktadır. Tüm sorumluluk kullanıcıya aittir, bol şans…)

Listemiz şimdilik sonlanmıştır. Bunlara benzer yüzlerce internet sitesi olsa da, daha çok kullanıcıların deneyimlerinden ve olumlu yorumlardan yola çıkılarak hazırlanmıştır. Bu listede özellikle güncellik tarihine ve son yorumlarea devamlı bakmanız gerekmektedir. Aksi durumda mağduriyet yaşayabilir emeğinizi boşa harcamış olabilirsiniz. Günümüz teknolojisinde ne kadar Madencilik yapmak zorlaşsa da hazır olarak Ücretsiz Bitcoin Ve Altcoin Kazanacağınız Siteler mevcuttur.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu