Connect with us

Teknoloji

Yemeksepeti puanları ne işe yarar, nasıl kullanılır? Yemeksepeti puanları ne işe yarar, nasıl kazanılır? Puanlar nasıl kullanılır. Milyonlarca kişinin kullandığı…

Yemeksepeti puanları ne işe yarar, nasıl kullanılır?
Yemeksepeti puanları ne işe yarar, nasıl kazanılır? Puanlar nasıl kullanılır. Milyonlarca kişinin kullandığı...
yemeksepeti puanları

Platform, 2020 senesinde pandeminin de tesiriyle 19 milyon azaya erişti.

Öncelikle Yemeksepeti puanları ve kuponlarının aynı şey olmadığını belirtelim. Yemeksepeti uygulamasında 2 değişik puan cinsi mevcut. Bu puanlardan ilki toplam puan, şimdiye kadar hesabınıza siparişlerden veya muhtelif etkinliklerin ardından belirlenen puanların karşılığıdır. İkincisi ise haftalık puan olarak adlandırılır. Bu puanlar ise özellikle muhtarlık yarışında işinize oldukça yarayan haftalık olarak biriktirdiğiniz puanlardır.

Puanlar ne işe fayda?

Muhtarlık yarışı, yemeksepeti uygulamasının yaşama geçirdiği, bir hafta süresince en fazla puan toplayan şahsın muhtar olarak istisnalara sahip olduğu bir müsabakadır.

Yemeksepeti uygulamasında sık sık faallikler ve kampanyalar oluyor. Bunların başında ise Muhtarlık yarışı geliyor. Bu aktiflik, her hafta Pazartesi günü başlayarak Pazar gününe kadar devam eden bulunduğunuz bölgede en fazla puanı toplayan kullanıcının muhtar olduğu bir müsabakadır.

İşte puanlar ne işe yarıyor sualinin yanıtı ise bütün olarak burada karşılığını buluyor. Yemeksepeti, kazandığı puanlar sayesinde muhtar olan kullanıcıya çoğu zaman indirim kuponu gibi muhtelif imtiyazlar veriyor. Buradan puanların dolaysız olarak indirim kuponu gibi imtiyazlar sağlamadığını söyleyebiliriz.

Yemeksepeti puan kazanma usulleri

Üstelik Yemeksepeti, hesabınıza vazifeleri bitirdiğiniz takdirde 1 ila 50 arasında puan belirliyor.

Natürel ki, uygulamada en fazla puan kazanacağınız etkinlik sipariş vermek olacaktır. Ancak siparişin yanı gizeme puan kazanacağınız bir hayli vazife mevcut. Bu vazifeler büyüklüklerine göre sizlere 1 ila 50 arası puan vermektedir.

Yemeksepeti uygulamasına her girişinizde 1 puan Uygulamadan vereceğiniz her sipariş için 50 puan Aldığınız siparişe puan vermek 10 puan Aldığınız siparişe yorum yapmak 25 puan Cüzdan ile sipariş vermek 30 puan Facebook dostlarını çağırmak 25 puan Kredi kartı ile Online sipariş ekstra 20 puan Joker indirimli sipariş ekstra 20 puan Coca-Cola menü siparişi ekstra 25 puan Vodafone menüleri sipariş verme ekstra 25 puan

Yemeksepeti uygulamasının tertip ettiği faalliklere katılıp, bu vazifeleri yaptıktan sonra indirim kuponu, kampanya hakkı gibi istisnalardan yararlanabilirsiniz.

Yemeksepeti puanları ne işe yarar, nasıl kullanılır?
Yemeksepeti puanları ne işe yarar, nasıl kazanılır? Puanlar nasıl kullanılır. Milyonlarca kişinin kullandığı… sizlere teknolojimuhbiri.com ile özel olarak hazırlanmıştır.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler