Connect with us

Teknoloji

Zyxel’den kurumlara WiFi atağı

Zyxel'den kurumlara WiFi atağı

Zyxel Networks‘ün daha kompakt, şık ve radyo frekansı faydalılığı odağında yeni bir tasarımla aktüellediği NWA1123ACv3 802.11ac Wave 2 Dual-Radio PoE access point, 1,2 Gbps’ye kadar birleşik iletişim süratlerini destekliyor.

2,4 GHz ve 5 GHz frekans bantlarında çalışabilen yeni NWA1123-ACv3‘ün daha minik ve kare tasarımı, müesseseler için daha geniş kapsama alanı ve daha tutarlı iletişim sağlayacak yüksek eforlu antenlere konut sahipliği yapıyor. 2×2 MIMO antenler, daha fazla kapsama alanı ve eforlu sinyaller anlamına geliyor.

Zyxel’in tek noktadan idarenebilen ağ platformu Nebula dayanaklı olan NWA1123ACv3 access point, müesseselerin birkaç tıklamayla fiyatsız Nebula lisansı almalarına ve ağlarını bulut üzerinden basitçe idaremelerine imkân tanıyor.

Premium WiFi tecrübeyi

Evvelki modelden daha gelişmiş bir WiFi tecrübeyi sunması için MU-MIMO ve RF öncelikli bir tasarımla aktüellenen NWA1123ACv3 access point, ince ayarlı yazılımı ve yenilikçi teçhizatıyla müesseselerin WiFi irtibatından aldıkları faydayı artırmak için gereken her şeye sahip.

NWA1123ACv3 access point, sahip olduğu Dynamic Channel Selection Dinç Kanal Tercihi/DCS özelliğiyle çoklu AP barındıran WiFi civarlarında performansı artırıyor. Yayın yaptığı kanal başka bir AP tarafından kullanıldığında, NWA1123ACv3 dinç olarak bir başka uygun kanal seçiyor veya daha düşük asalaklı bir kanala geçiş yapıyor. Yük dengeleme ve uslu istemci manipülasyon özellikleri ise rastgele bir müdahaleye gerek olmaksızın kablosuz ağ performansının aralıksız en üst seviyede kalmasını sağlıyor.

En yeni WPA3 güvenlik standardını destekleyen NWA1123ACv3 access point, kablosuz ağları gözetmek için daha eforlu şifreleme ve kimlik doğrulama özellikleri taşıyor.

NebulaFlex dayanağı ile bulut üzerinden ağ yönetimi dayanağı

NebulaFlex dayanaklı NWA1123ACv3, ağ idareyicilerin birkaç tıklamayla aygıtlarını fiyatsız Nebula maharetleriyle internete bağlı rastgele bir yerden idaremeye başlamalarını ya da isterlerse her makineyi ve ağı ayrı ayrı olarak sıradan olarak idareyebilmelerini olası kılıyor.

NWA1123ACv3 NebulaFlex teknolojisi sayesinde Nebula’ya mobil uygulama veya portal üzerinden basitlikle ilave edilebiliyor. Böylece, ağ idareyicilerine Nebula’nın sezgisel, tek dağılmalı hakimiyet oturumunu kullanarak internet ulaşımı olan rastgele bir konumdan ağları yapılandırma, izleme ve meselelerini giderme imkânı tanıyor. Nebula tarafından idarenen tüm ağlara ve aygıtlara ulaşım sayesinde, ağ idareyicileri faydalılığı had safhaya çıkaran, yerinde bakım lüzumlarını eksilten ve ağ kesinti müddetini en aza indiren meblağlı ve tümleşik bir kullanıcı tecrübeyi sunmak için bir web tarayıcısı veya uslu telefon uygulaması aracılığıyla ulaşılabilen tek bir platformdan yararlanabiliyor.

Zyxel’den kurumlara WiFi atağı sizlere teknolojimuhbiri.com ile özel olarak hazırlanmıştır.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler